Headliners фестивалю

ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА

    Гурт “Воплі Відоплясова” (“ВВ”) заснували нео стиль етно-рок. Завдяки їм рок став звучати українською. За роки незалежності виконавці набули неймовірної популярності в Україні. Соліст гурту Олег Скрипка разом з музикантами створив 20 альбомів та виступив з концертами більше ніж у 100 країнах світу. Одними з найбільш відомих композицій  “Весна”, “Танці”, “День народження”.

    Назва “ВВ” народилась у 1987 році, коли музиканти вперше виступили на кінофестивалі “Молодість”. Подібні заходи відвідує публіка, яка слідкує за новинками музичного світу.

    Другий фестиваль, у якому взяв участь гурт “Воплі Відоплясова”, мав назву “Перший Київський рок-парад” (1987 рік). На ньому зустрілися майже всі українські виконавці, але серед них “ВВ” посіла перше місце, що виявилось приємною несподіванкою.

    Наступного 1988 року переможці виступили у Польщі, а потім і у Франції.

    У 2000 році після виходу нової пластинки “Хвилі Амура” гурт дав гастролі у США та Ізраїлі. Новий кліп “День народження” став хітовим.

Протягом 30 років у “Воплі Відоплясова” з`явилось мільйони фанатів не тільки серед молоді, а й зрілого покоління. Нові пісні на радіо та телебаченні, перші місця у хіт-парадах, заповнені прихильниками концертні зали - це досягнення плідної праці талановитого гурту “ВВ”.    


O.TORVALD

O.Torvald - полтавський рок-гурт, заснований 4 лютого 2005 року. Пісні виконуються українською та російською мовою. Склад гурту: Женя Галич, Денис Мизюк, Микола Райда, Микита Васильєв та Олександр Солоха.

У 2006 році хлопці їдуть до Києва, беруть участь у фестивалях “Червона Рута”, “Перлини сезону”, “Таврійські ігри” та GBOB.

Група у 2007 році почала створювати свій дебютний альбом та брати участь у телепередачах та радіоефірах.  

З 2011 року “O.Torvald” збільшує кількість концертів. Другий їх альбом “В тобі” відрізняється від першого здебільшого завдяки приходу нового барабанщика і басиста. Кількість фанатів почала збільшуватись.

Восени 2012 року виходить новий альбом “Примат”, а у 2016 - «#нашілюдивсюди», який отримав великий успіх.

На Євробаченні 2017 р. рок-група “O.Torvald” представляли Україну з піснею високого рівня “Time”. Музиканти збільшують географію концертів далеко за межами України.   

 


АНТИТІЛА

“Антитіла” виконали власну композицію у проекті “Шанс”, чим неймовірно здивували публіку. Це була пісня “Я не забуду першу ніч”, яка стала новим українським хітом 2007 року.

Хлопців запрошують на інтерв`ю радіо - і телепередач, їхні пісні замовляють на FM станціях. Гурт починає працювати над новими хітами у 2008 році і укладає угоду з продюсерським агенством “Catapult music”. Нові українські зірки мають багато концертів та зустрічей, зйомок кліпів та репетицій.

Серед багатьох фестивалів слід відмітити “Перлини сезону-2008” у Запоріжжі, на якому “Антитіла” по праву вибороли звання Найкращого гурту. Враженому жюрі та глядачам ця подія надовго запам`яталась.

Новий альбом “БУДУВУДУ”, куди увійшло 11 треків, музиканти презентували 23 грудня у київському клубі “44”.

Восени 2011 року “АНТИТІЛА” закінчили роботу над другим альбомом, який називається «Вибирай».

Концертна програма та презентація альбому “Над полюсами” відбулися у столичному клубі “Caribbean Club” 29 листопада.

На новорічні свята хлопці подарували прихильникам композицію “Новорічна”.

Нові спонтанні сингли вийшли у четвертому альбомі “Все красиво”, де відобразилась українська буденність.

“Сонце” - п`ятий збірник з 9 хітів, праця над якими тривала протягом року. Одними з них є “Одинак”, “Танцюй”, “Люди як кораблі”. Під назвою останнього альбому триває у 2017 року великий концертний тур групи “Антитіла” містами України. Шанувальники обожнюють творчість музикантів за їх чудову музику, стиль та смислові тексти.


СЕРГІЙ БАБКІН

Сергій Бабкін - український музикант, актор, композитор та виконавець пісень, учасник гурту 5'NIZZA. У 12-річному віці він почав навчатися грати на гітарі. Завдяки музичній освіті Сергій вдало підбирає пісні на слух та створює свої композиції.

Восени 2002 року співак їде у Москву, де на першому концерті було 100 прихильників. Згодом кількість глядачів збільшувалась до 1500, 200 та 2500.  

Після нового диску «5NIZZA» Сергія Бабкіна стали запрошувати на телебачення та радіо, про нього писали у газетах та журналах. Музикант давав гастролі у різних країнах: Польщі, Німеччині, Канаді, Америці, Ізраїлю, Естонії, Латвії та Литви.

У 2005 році з`явився альбом “О5”, а у 2008 - “Аминь.ru” та “Взблатнулось”.

Наразі готується нова програма за назвою ”K.P.S.S.”.

Сергій Бабкін часто любить виступати босоніж. Він повністю віддається музичній творчості, у чому деякою мірою йому допомагає акторська майстерність.  

 


PIANOBOY

Дмитро Шуров - український талановитий музикант, піаніст, член власного гурту Esthetic Education. У такому складі він створив 3 альбоми та провів багато концертних програм.  Останнім часом займається сольним проектом Pianoboy.

У 2000 році працював в “Океані Ельзи”. Згодом Шурова запросила Земфіра стати піаністом її групи. Колектив здійснив більше ніж 100 концертів.

Ще з раннього дитинства для Дмитра музика була сенсом життя. Він вчився грати на фортепіано. Зараз Шуров планує створити оперу та з 2009 року працює над дебютним сольним альбомом Pianoboy. Допомагає йому в цьому сестра - Ольга Шурова, барабанщик Олександр Поляков та бас-гітарист Микола Кистинев.

Музикант є автором не тільки власної музики, а й багатьох фільмів: Хотабич, Orangelove, Як знайти ідеал, Таємничий острів.